Keller Williams San Diego Signature - Daniel Paz
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 4 019 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (1d)
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4300 Newton Avenue #74, San Diego, CA 92113
  Listing Courtesy Of: Fifty Hills Real Estate, Maria Duong
  I ri - 229 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3909 Reche Rd #SPC 27, Fallbrook, CA 92028
  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices California Properties, Vince Cavataio
  I ri - 14 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  24 Half Moon Bend, Coronado, CA 92118
  Listing Courtesy Of: Coronado Cays Realty, Jaime Bea
  I ri - 156 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  8.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6250 Calle Del Campanario, Rancho Santa Fe, CA 92067
  Listing Courtesy Of: Barry Estates, Jason Barry
  I ri - 33 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3445 Garrison St, Point Loma, CA 92106
  Listing Courtesy Of: Compass, Todd Armstrong
  I ri - 64 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  16361 Cuyamaca Forest Road, Julian, CA 92036
  Listing Courtesy Of: Compass, Brett Combs
  I ri - 755 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (6d)
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  12591 Carmel Canyon Rd, Carmel Valley, CA 92130
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty, Richard Stone
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3233 Via San Vitale, Chula Vista, CA 91914
  Listing Courtesy Of: Real Broker, Dawn Lewis
  I ri - 463 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  15264 Ridgeview Place, Poway, CA 92064
  Listing Courtesy Of: Compass California III, Inc. dba Compass, Wendy Carter
  I ri - 488 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  5518 Caminito Jose, Linda Vista, CA 92111
  Listing Courtesy Of: eXp Realty of California, Inc., Billie Guinto
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Daniel Paz
  Numri i licencës: DRE # 01950300
  The Paz Team

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  ch13b7tr1bg1fjjus01g.png
  Keller Williams San Diego Signature
  1660 Hotel Circle, N., Ste 205 San Diego, CA 92108
  Zyrë

  Daniel Paz
  Luxury Homes Consultant, Certified Negotiation Expert DRE # 01950300
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.